VEDAG oxidované šindele

oxidované šindele JCP Icopal Slovensko

Oxidované šindele JCP Slovensko jsou určeny na pokrývání šikmých střech sklonu 15° – 90°. Tyto oxidované asfaltové šindele mají nosnou vložku ze skelné rohože. Vrchní strana šindelů je opatřena granulovaným hydrofobním posypem v různých barvách.

Posyp chrání asfaltovou vrstvu šablony proti atmosférickému stárnutí, UV záření, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození.

Vedaform BB Classic

Barevná škála skládá ze čtyř základních barev: odstín červené, hnědé, zelené a černé barvy.


Vedaform OB Standard

3-tab obdélník je velmi oblíbený tvar šindele. Jednoduchým tvarovým provedením lze instalovat bez komplikací na velmi členitá zákoutí střechy. Vhodný na pokládku hřenebe. Barevná škála skládá ze čtyř základních barev: odstín červené, hnědé, zelené a černé barvy.


HX Royal

Šestiúhelníkový tvar šablony. Barevná škála skládá ze dvou základních barev: červená a zelená.


Orientační ceník ZDE.

NAHORU

modifikované asfaltové šindele Orlí Polsko

Modifikované asfaltové šindele Orlí Polsko jsou určeny na pokrývání šikmých střech sklonu 12° – 75°. Tyto asfaltové šindele mají nosnou vložku ze skelné rohože. Vrchní strana šindelů je opatřena granulovaným hydrofobním posypem v různých barvách.

Posyp chrání asfaltovou vrstvu šablony proti atmosférickému stárnutí, UV záření, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození.

šindel Bobrovka

Barevná škála skládá z odstínů: šedá, červená, hnědá, zelená, melír šedý, melír červený, melír zelený.


šindel Obdélník

Vhodný na pokládku hřenebe. Barevná škála skládá z odstínů: šedá, červená, hnědá, zelená, melír šedý, melír červený, melír hnědý.Orientační ceník ZDE.

NAHORU