Servis a Služby

Nabízíme servis:

DOPRAVA MATERIÁLU:

Od května 2012 jsme mezi nabízené služby zařadili také DOPRAVU materiálu na Vámi požadovanou adresu. Materiál Vám dovezeme již do 24 hodin od potvrzení objednávky.
Doručíme Vám: - asfaltový šindel již od jednoho balíku (3,1m², cca 36kg),
- střešní okna od 1ks,
- střešní doplňky od 1ks, atd.
Cena dopravy se odvíjí od váhy dopravovaného materiálu a místa vykládka.
Možnost platby:

  • dobírkou v hotovosti při doručení,
  • dobírkou platební kartou při doručení,
  • bankovním převodem na náš bank. účet před dovozem,
  • nebo v hotovosti v naší provozovně před dovozem.

Kontaktujte nás


NAHORU

PROJEKTANT:

V rámci přípravy staveb nabízíme služby projektanta. Provádíme vypracování projektové dokumentace jak novostaveb tak rekonstrukcí, které podléhají Ohlášení stavby či Stavebnímu povolení.


NAHORU

KALKULACE ZDARMA:

Nabízíme ZDARMA ZPRACOVÁNÍ CENOVÉ KALKULACE, a to dvou variant krytin a dvou typů okapových systémů. Další kalkulace jsou zpoplatněny dle rozsahu kalkulace 500,-Kč až 1500,-Kč bez DPH, přičemž v případě podpisu Smlouvy o dílu bude částka odečtena z Konečné faktury.
Pro provedení cenové kalkulaci si připravte projektovou dokumentaci i staré výkresy (půdorys krovu, řez objektem, pohledy) v odpovídajícím měřítku. Nejsou-li vůbec žádné dokumenty, dohodneme schůzku na stavbě a zaměříme potřebné rozměry.
Z důvodu zvyšujících se nákladů na dopravu, jsme nuceni zpoplatnit dopravu částkou 8,-Kč/km, prvních ujetých 100km je zdarma.
Neváhejte nám sdělit při konzultaci Vaše představy materiálů, termín realizace, finančních nákladů. Odborně Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího systému pro Vaši střechu.


NAHORU

Provádíme stavební práce:

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE:

provádíme nové střešní konstrukce i rekonstrukce jak plochých střech tak šikmých střech. Naše firma nabízí služby školených pracovníků na pokládku plechových lehkých střešních krytin Lindab, Ruukki, Satjam, Skantak, KOB-tabulí, dachmanů, Onduline; na pokládku taškových ktyrin Tondach, Bramac, KM Beta, Terran, šindelových krytin atd. V případě rekonstrukce střešní konstrukce provádíme demontáže starých krytin a prvků, likvidaci odpadů, provádíme instalaci hromosvodů, střešních oken, doplňků, pojistné izolace a parozábrany. Výjimkou, kterou neprovádíme, je pokládka břidlice, dřevěného šindele a cementovláknitých desek.


NAHORU

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE:

Provádíme osazení okapových systémů včetně všech klempířských plechování, které jsou potřebné pro správnou funkci Vaší střechy. Materiály, které nabízíme, jsou bezúdržbové systémy z mědi, titanzinku, lakovaného pozinku a hliníků, poplastovaných systémů Lindab, Ruukki, Satjam a také pozinku.


NAHORU

TESAŘSKÉ PRÁCE:

Tesařské práce od výstavby pergol, přístřešků, zhotovení nových krovů, oprav a změn tvaru Vaší střechy.


NAHORU

ZEDNICKÉ PRÁCE:

Ze zednických prací nabízíme výstavbu a opravy komínů, výstavby a opravy nadezdívek, atik, balkónů apod.


NAHORU

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE:

Naše firma disponuje certifikátem na návrh a montáž požárních sádrokartonů Knauf. Provádíme tzv.suchou výstavbu obvodových stěn, vnitřních příček a podhledů, a to jak výrobce Knauf tak Rigips.


NAHORU

TEPELNÉ IZOLACE:

Provádíme montáž tepelných izolací jak plochých střech (polystyrenové dílce s nakašírovaným asfaltovým pásem), tak šikmých střech (minerální vata, skelná vata, čedičová izolace, PIR).


NAHORU

HYDROIZOLACE:

Provádíme hydroizolace spodních staveb (základová deska) a vrchních staveb (ploché střechy). Návrhy skladeb provádíme v závislosti na typu střechy. Pracujeme převážně s výrobky firem VEDAG a Novaglass.


NAHORU