Štřešní šindele

Střešní šindele

Střešní asfaltové šindele jsou určeny na pokrývání šikmých střech sklonu 15° – 90°. Jedná se o střešní krytinu pokládanou na bednění, která je lehká, je jednoduše montovatelná, bez přebytečného množství doplňků. Asfaltové šindele jsou oxidované a modifikované, mají většinou nosnou vložku ze skelné rohože nebo skelných vláken. Vrchní strana šindelů je opatřena granulovaným posypem v různých barvách. Posyp chrání asfaltovou vrstvu šablony proti atmosférickému stárnutí, UV záření, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození.


IKO
Šindele IKO jsou oxidované šindele belgické výroby se skelnou rohoží. Výrobce IKO má v nabídce klasické tvary - obdélník, bobrovka, hexagonál a také překládané varianty. S dodávkou do pěti pracovních dnů. Více informací ZDE.


Icopal-VEDAG
Šindele jsou oxidované šindele slovenské výroby se skelnou rohoží, klasické tvary - obdélník, bobrovka či hexagonál. S dodávkou do pěti pracovních dnů. Více informací ZDE.


Katepal
Finský modifikovaný SBS asfaltový šindel KATEPAL má vysokou pevnost v ohybu. Na českém trhu je v pěti provedeních a devíti barevných provedeních. S dodávkou do dvou pracovních dnů. Více informací ZDE.


Onduline-Bardoline
Oxidovaný asfaltový šindel Bardoline je asfaltový šindel se skelnou rohoží a barevným keramizovaným granulátem na povrchu. Minimální sklon je 15°. Šindele Bardoline jsou dodávány ve čtyřech variantách: Bardoline PRO S125, Bardoline PRO, Bardofix a Bardoline BASE. S dodávkou do týdne dnů. Více informací ZDE.

NAHORU