Štřešní šindele

JARNÍ AKCE ŠINDEL -25%

Sleva 25% na šindel GAF 21.3.-13.4.2017. Po slevě cena šindele je 199,-Kč/m² bez DPH.

Podmínky nabídky:

 • zakoupení alespoň 75m² krytiny,
 • barva šindele: Charcoal (černá),
 • do vyprodání skladových zásob, platí pro koncové zákazníky.
 •  

  Střešní šindele

  Střešní asfaltové šindele jsou určeny na pokrývání šikmých střech sklonu 15° – 90°. Jedná se o střešní krytinu pokládanou na bednění, která je lehká, je jednoduše montovatelná, bez přebytečného množství doplňků. Asfaltové šindele jsou oxidované a modifikované, mají většinou nosnou vložku ze skelné rohože nebo skelných vláken. Vrchní strana šindelů je opatřena granulovaným posypem v různých barvách. Posyp chrání asfaltovou vrstvu šablony proti atmosférickému stárnutí, UV záření, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození.

  Naše firma se stala v roce 2011 výhradním dovozcem amerických asfaltových šindelů firmy GAF - Timberline HD (Prestique 30).


  GAF Timberline Prestique HD Střešní šindele Timberline HD (Prestique 30) jsou vyráběny z kvalitního přírodního asfaltu zpracovaného technologií oxidace. Nosná vložka je sklovláknitá. Povrch šindele je chráněn vrstvou hluboce vlisovaných přírodních granulí, které tvoří ochranu proti požáru a UV záření. Výhodou šindelů firmy GAF oproti jiným výrobcům je nástřik povrchu proti růstu zelené řasy přímo při výrobě. Materiál je stále skladem. Další informace o střešních šindelích včetně zajímavých rad a tipů naleznete ZDE.


  IKO
  Šindele IKO jsou oxidované šindele belgické výroby se skelnou rohoží. Výrobce IKO má v nabídce klasické tvary - obdélník, bobrovka, hexagonál a také překládané varianty. S dodávkou do pěti pracovních dnů. Více informací ZDE.


  Icopal-VEDAG
  Šindele jsou oxidované šindele slovenské výroby se skelnou rohoží, klasické tvary - obdélník, bobrovka či hexagonál. S dodávkou do pěti pracovních dnů. Více informací ZDE.


  Katepal
  Finský modifikovaný SBS asfaltový šindel KATEPAL má vysokou pevnost v ohybu. Na českém trhu je v pěti provedeních a devíti barevných provedeních. S dodávkou do dvou pracovních dnů. Více informací ZDE.


  Onduline-Bardoline
  Oxidovaný asfaltový šindel Bardoline je asfaltový šindel se skelnou rohoží a barevným keramizovaným granulátem na povrchu. Minimální sklon je 15°. Šindele Bardoline jsou dodávány ve čtyřech variantách: Bardoline PRO S125, Bardoline PRO, Bardofix a Bardoline BASE. S dodávkou do týdne dnů. Více informací ZDE.

  NAHORU