Šikmé střechy

JARNÍ AKCE ŠINDEL -25%

Sleva 25% na šindel GAF 21.3.-13.4.2017. Po slevě cena šindele je 199,-Kč/m² bez DPH.

Podmínky nabídky:

 • zakoupení alespoň 75m² krytiny,
 • barva šindele: Charcoal (černá),
 • do vyprodání skladových zásob, platí pro koncové zákazníky.
 •  

  Asfaltové šindele

  Střešní asfaltové šindele jsou určeny na pokrývání šikmých střech sklonu 15° – 90°. Jedná se o střešní krytinu pokládanou na bednění, která je lehká, je jednoduše montovatelná, bez přebytečného množství doplňků.

  Asfaltové šindele jsou oxidované a modifikované, mají většinou nosnou vložku ze skelné rohože nebo skelných vláken. Vrchní strana šindelů je opatřena granulovaným posypem v různých barvách. Posyp chrání asfaltovou vrstvu šablony proti atmosférickému stárnutí, UV záření, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození. Více ZDE.  Naše firma se stala v roce 2011 výhradním dovozcem amerických asfaltových šindelů firmy GAF - Timberline HD (Prestique 30) s ochranou proti růstu zelené řasy.


  NAHORU

  AKCE 2016


  ZÁKLADNÍ TAŠKY: STODO 12, FIGARO 11 a BRNĚNKA 14

 • STODO 12 v provedení: Engoba červená,
 • FIGARO 11 v provedení: Engoba černá,
 • BRNĚNKA 14 v provedení: Glazura kaštanová,
 • Akční cena platí na základní tašky a do vyprodání zásob.
 • Střešní tašky

  Používání maloformátové skládané krytiny - tašek má v ČR tradici. Střešní tašky jsou pálené, které jsou vyráběny ze směsi hlíny a jílů, nebo betonové. Oba typy tašek jsou opatřeny laky a nátěry, barevnými příměsemi či granulátem. Živostnost a vlastnosti tašky je dána způsobem výroby a časem zakomponování barvy do hmoty. Více ZDE.


  Pálené střešní tašky


  Betonové střešní tašky

  NAHORU

  Akce od 15.2.2017

  Lindab PREMIUM za CLASSIC

  krytina Lindab Ideal za 309,-Kč/m², Lindab Mega za za 309,-Kč/m² a Lindab Topline za 345,-Kč/m². Kontaktujte nás.

  Lehké střešní krytiny

  Lehké střešní krytiny jsou nejčastěji vyráběny z ocelového plechu oboustranně zonkovaného s mikrovrstvou laku, tabule jsou profilovány do různých tvarů tak, aby co nejvíce připomínaly tradiční střešní tašky. Na našem trhu jsou velmi oblíbené jak velkoformátové tak i maloformátové tabule. Povrchové úpravy jsou hladké i s barevným posypem. Lehké krytiny jsou používány na novostavbách a hojně při rekonstrukcích krytin. Díky velké škále tvarů, barev, povrchu a vrstvy laku si každý uživatel jistě vybere. Více ZDE.

  NAHORU