SATJAM

Krytiny od 188,-Kč/m² a žlaby Niagara ZDARMA

Satjam nabízí KRYTINY z ocelového pozinkovaného plechu v cenách dle tabulky:

Satjam nabízí KRYTINY z hliníku v cenách dle tabulky:

Okapový systém SATJAM Niagara nabízíme se sníženou cenou !!! U tohoto materiálu se jedná o výrazné zlevnění pro žlaby Satjam Niagara ve všech nabízených barevných provedeních v oboustranné povrchové úpravě polyuretan 50 µm.

Satjam

SatjamLehká střešní krytina Satjam je vyráběna z pozinkovaného ocelového plechu v pásech dodaných dle kladečského plánu dle typu střešní roviny. Na trhu je nyní šest různých profilů krytiny.

SATJAM Šindel

Maloformátová střešní krytina je vyrobena z vysoce jakostního pozinkovaného ocelového plechu s výjimečnými povrchovými úpravami Purmat® 50μm a Satpur 50μm. Minimální sklon střešní roviny 15°. Nízká, ale výrazná profilace zajišťuje vysokou efektivitu pokládky a estetický vzhled.

Montážní návod Satjam Šindel ZDE .


SATJAM Taurus Premium

Maloformátová krytina, kterou vyrábíme z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a Purex™. Minimální sklon střešní roviny 9°

Montážní návod Satjam Taurus Premium ZDE .


SATJAM Trend

Minimální sklon střešní roviny 10°, krytiny SATJAM Trend jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6 070mm (u hliníkového provedení Alumat max. 3 500mm). Díky moderní technologii je možné u této krytiny měnit délku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Krytina je vyráběná z vysoce kvalitního ocelového žárově pozinkovaného plechu nebo z hliníku, s barevnou povrchovou úpravou.

Orientační ceník střešních krytin a okapového systému ZDE.

Montážní návod Satjam Trend ZDE .


SATJAM Rombo Premium

Minimální sklon střešní roviny 22°. Maloformátová krytina klasického čtvercového tvaru kladená na koso je vyráběná z vysoce jakostního ocelového pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou na bázi matného polyuretanu s označením Purmat® 50 μm nebo levnější alternativa hrubozrnný satmat 35 μm.

Tři nabízené rozměrové řady krytiny jsou zárukou toho, že lze pokrýt každý rozměr i tvar střešního pláště vysoce estetickým způsobem. Konstrukce šablon zajišťuje dokonalou funkčnost i v náročném podhorském a horském prostředí.


Orientační ceník střešních krytin a okapového systému ZDE.

Montážní návod Satjam Rombo Premium ZDE .


SATJAM Arad Premium

Minimální sklon střešní roviny 9°, jedno- a dvoumodulová krytina. Nová maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu výhradně s povrchovou úpravou PURMAT® patřící do povrchové třídy EXTRA. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.


SATJAM Roof

Minimální sklon střešní roviny 10°, v pásech o celkové délce až 6,0m.


SATJAM Grande

Minimální sklon střešní roviny 10°, v pásech o celkové délce až 6,0m.

NAHORU

SATJAM Bond Exclusive

Minimální sklon střešní roviny 12°. Lehké střešní krytiny s minerálním posypem.


SATJAM Bond Metalic

Minimální sklon střešní roviny 12°.

NAHORU

SATJAM Rapid

Krytina vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu s dvojitou stojatou drážkou, v pásech o celkové délce 0,5-7,0m.


SATJAM Trapézové plechy

Lehká střešní krytina trapézového profilu SAT18, je dodávána v typizované délce 2,0m, minimální sklon střešní roviny 5°.

Orientační ceník střešních krytin a okapového systému ZDE.

Montážní návody Satjam ZDE .

NAHORU