Ploché střechy

Hydroizolační pásy - "lepenky"

Nova GlassHydroizolační pásy - "lepenky, IPA" - jsou nezbytné jak při izolaci prosti spodní vodě (kolem základů) tak horní stavby (podlahy, střecha). Podle způsobu využití jsou vyráběny konkrétní pásy s různými typy nosných vložek, různým množstvím obsahu modifikantů a příměsí, s rozdílnými povrchovými úpravami a barevnými posypy. Pro zajištění spolehlivé hydroizolace se používají především asfaltové pásy s dlouhou životností, elasticitou a neměnnou stabilitou.

Provádíme hydroizolace spodních staveb (základová deska) a vrchních staveb (ploché střechy). Návrhy skladeb provádíme v závislosti na typu střechy. Pracujeme převážně s výrobky firem VEDAG či Novaglass.

Icopal-VEDAG


VEDAG®
je výrobcem hydroizolací plochých střech, šikmých střecha a spodních staveb, je jedním z největších výrobců hydroizolačních pásů z asfaltu oxidovaného i SBS a APP modifikovaného. VÍCE ZDE.

Novaglass

Novaglass
Asfaltové pásy Novaglass jsou výrobky italské společnosti. Novaglass nabízí hydroizolační pásy SBS modifikované, APP modifikované, oxidované, speciální. Dále také hydroizolační folie, geotextílie nebo tepelné izolace. VÍCE ZDE.


Pásy vč. zateplení


Při rekonstrukcích i novostavbách plochých střech se používají polystyrenové dílce s nakašírovaným asfaltovým pásem.


VEDAG® VEDAPOR
je samozhášivý stabilizovaný polystyren tloušťky 40-200mm, dílce mají nakašírovány různé druhy asfaltových pásů. VÍCE ZDE.

NAHORU