Onduline

Onduline
Od firmy Onduline Česká republika nabízíme lehké asfaltové, plechové a plastové střešní krytiny. Tyto krytiny jsou k dodání do dvou pracovních dnů.

Asfaltové krytiny

Onduvilla
Vlnitá krytina z organických vláken sycených asfaltem v černé a 3T-červené barvě. Minimální sklon střešní roviny je 17°. Tabule má rozměry 40x106cm.

Montážní návod Onduvilla ZDE


Onduline
Vlnitá krytina z organických vláken sycených asfaltem v barvách: černá, červená, hnědá a zelená. Minimální sklon střešní roviny je 5°. Tabule má rozměry 200x94cm.

Montážní návod Onduline ZDE Orientační ceník ZDE


NAHORU

Plastové krytiny

Onduclair PC
Vlnité a trapézové desky na bázi polykarbonátu tl.1,0mm. Tabule v provedení čirá, průhledná, kouřová, rozměrů 200x94mm. Jsou vhodné jako lehké střešní krytiny pro pergoly, altány, prosvětlovací konstrukce.


Onduclair PVCOnduclair PVC
Vlnitá plastová krytina vhodná jako prosvětlovací prvek pergol a teras, tl. plastu 0,8mm a 1,0mm. Tabule v provedení čirá, průsvitná, kouřová.


Onduclair PES
Jedná se o polyesterové PES prosvětlovací desky, tl. 1,3mm. Tabule v provedení mléčná.

Orientační ceník ZDE

NAHORU

Asfaltový šindel

Bardoline
Střešní krytina Bardoline je asfaltový šindel se skelnou rohoží a barevným keramizovaným granulátem na povrchu. Minimální sklon je 15°. Střešní šindele Bardoline jsou dodávány ve čtyřech variantách: Bardoline PRO S125, Bardoline PRO, Bardofix a Bardoline BASE.


Bardoline PRO S125
Varianta PRO S125 je nejkvalitnější z produktové řady Onduline. Vyrábí se v 6 tvarových provedeních: obdélník, bobrovka, hexagonal, design, opera a trapez, ve 22 odstínech.
červená, červená španělská, červená žíhaná, hnědá žíhaná, černá, šedá žíhaná, šedý kámen, břidlicová, břidlicová tmavá, břidlicová světlá, zelená, zelená žíhaná, zelený kámen, tmavý kámen, antická žíhaná.


Bardoline PRO
Varianta PRO se vyrábí ve 3 tvarových provedeních: hexagonal, design a opera, v 8 odstínech.
červená žíhaná, hnědá žíhaná, tmavě šedá žíhaná, šedá žíhaná, zelená žíhaná.


Bardoline BASE
Varianta BASE se vyrábí ve 2 tvarových provedeních: obdélník a bobrovka, ve 4 odstínech.
červená mix, hnědá mix, šedá mix, zelená mix.


Bardofix
Varianta Bardofix se vyrábí ve 2 tvarových provedeních: obdélník a bobrovka, ve 4 odstínech.
červená mix, hnědá mix, šedá mix, zelená mix.

Montážní obecné zásady ZDE Orientační ceník ZDE

NAHORU