Střešní Okna

Fakro

Fakro nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony.

Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná, okna do fasádní sestavy, atypická či světlovody.

Rozměry oken jsou od 55x78cm do 114x118cm resp. 78x160cm. V nabídce je zasklení dvojsklem se součinitelem prostupu tepla okna U=1,4W/m²K, až trojskla 0,81W/m²K.

Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie v různých barevných odstínech a způsobu stínění slunečního záření - zastiňující až zatemňující. Více informací ZDE
Orientační ceník ZDE

NAHORU

Roto

Roto nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, či půdní schody.

Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná, elektrická nebo nízkoenergetická kyvná resp. výklopně kyvná okna. Okna jsou dřevěná nebo plastová, která jsou vhodná do místností s vyšší vlhkostí.

Rozměry kyvných oken jsou od 54x78cm do 114x140cm. Rozměry výklopně kyvných oken jsou od 54x78cm do 144x140cm resp. 74x160cm. V nabídce je zasklení dvojsklem (bezpečnostní), dvojsklo (vnější tvrzené, vnitřní lepené) nebo dvojsklo s ochranou proti průhledu.

Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie s manuálním nebo elektrickým ovládáním, v různých barevných odstínech a způsobu stínění slunečního záření - zastiňující až zatemňující. Plastové ostění okna. Více informací ZDE
Orientační ceník ZDE

NAHORU

Solára

Solára nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony.

Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná. Rám a křídlo okna jsou vyrobeny z vyzrálého, vysušeného a krásného borovicového masivu, ošetřeného proti plísním a houbám, se základním nátěrem a vysokotlakým čirým nástřikem Perfekt Finish.

Rozměry oken jsou od 63x62cm do 123x142cm. V nabídce je zasklení dvojsklem se součinitelem prostupu tepla okna U=1,3W/m²K, provedení GREEN U=0,9W/m²K nebo SPORO a PASIV 0,6W/m²K.

Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie, markýzy. Více informací ZDE
Orientační ceník ZDE


NAHORU