Střešní Okna

AKCE BŘEZEN-ČERVEN 2017

Při nákupu v období 15.03-30.06.2017 nových střešních oken FAKRO získáte ZPĚT:

 • 1500 Kč za okno do plochých střech
 • 1500 Kč za super energeticky úsporné střešní okno: FTT U6, FTT U8, FTT R3
 • 1200 Kč za výklopně-kyvné střešní okno se zasklením U5: FPP, FPU, PPP, PPP v dekorech
 • 1000 Kč za výklopně-kyvné okno se zasklením U3: FPP, FPU, PPP, PPP v dekorech
 • 1000 Kč za kyvné okno se zasklením U5:FTP, FTU, PTP, PTP v dekorech
 • 1000 Kč za okno se zvýšenou osou otáčení se zasklením U5: FYP, FYU, PYP, PYP v dekorech
 • (prémie se sčítá a platí pro max. 6ks oken); dále je třeba do 15.07.2017 poslat přihlášku pomocí elektronického formuláře

  Při nákupu v období 01.-31.03.2017 nových střešních oken FENESTRA získáte:

 • slevu 40% na lemování a KOMBI-lemování.
 • zajišťuje vodotěsné napojení na střešní krytinu.
 • (nabídka platí na lemování objednané současně s oknem řady EXCELLENT nebo THERMICAL; na tuto akční nabídku se nevztahují další slevy).

 • Při výměně jakéhokoliv střešního okna za nové okno FENESTRA výrobní řady EXCELLENT nebo THERMICAL získáte:
 • dodatečnou SLEVU až -25% na toto nové okno FENESTRA (hod výherní kostkou určí výši odměny ke konkrétnímu oknu, počet hodů = počet měněných oken)

  Fakro

  Fakro nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony.

  Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná, okna do fasádní sestavy, atypická či světlovody.

  Rozměry oken jsou od 55x78cm do 114x118cm resp. 78x160cm. V nabídce je zasklení dvojsklem se součinitelem prostupu tepla okna U=1,4W/m²K, až trojskla 0,81W/m²K.

  Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie v různých barevných odstínech a způsobu stínění slunečního záření - zastiňující až zatemňující. Více informací ZDE
  Orientační ceník ZDE

  NAHORU

  Roto

  Roto nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, či půdní schody.

  Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná, elektrická nebo nízkoenergetická kyvná resp. výklopně kyvná okna. Okna jsou dřevěná nebo plastová, která jsou vhodná do místností s vyšší vlhkostí.

  Rozměry kyvných oken jsou od 54x78cm do 114x140cm. Rozměry výklopně kyvných oken jsou od 54x78cm do 144x140cm resp. 74x160cm. V nabídce je zasklení dvojsklem (bezpečnostní), dvojsklo (vnější tvrzené, vnitřní lepené) nebo dvojsklo s ochranou proti průhledu.

  Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie s manuálním nebo elektrickým ovládáním, v různých barevných odstínech a způsobu stínění slunečního záření - zastiňující až zatemňující. Plastové ostění okna. Více informací ZDE
  Orientační ceník ZDE

  NAHORU

  Solára

  Solára nabízí střešní okna, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony.

  Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná. Rám a křídlo okna jsou vyrobeny z vyzrálého, vysušeného a krásného borovicového masivu, ošetřeného proti plísním a houbám, se základním nátěrem a vysokotlakým čirým nástřikem Perfekt Finish.

  Rozměry oken jsou od 63x62cm do 123x142cm. V nabídce je zasklení dvojsklem se součinitelem prostupu tepla okna U=1,3W/m²K, provedení GREEN U=0,9W/m²K nebo SPORO a PASIV 0,6W/m²K.

  Předokenní a vnitřní rolety a žaluzie, markýzy. Více informací ZDE
  Orientační ceník ZDE


  NAHORU