Střešní okna

Střešní okna


Významným estetickým a funkčním doplňkem střešní konstrukce jsou střešní okna. Nabízíme okna léty prověřených výrobců, systémy oken, na které je možné se spolehnout. Jak zahraniční tak i čeští výrobci již mají v nabídkách nejen okna, ale rozšiřují neustále také doplňky k oknům.Velux
nabízí střešní okna dřevěná, výklopná, kyvná, s balkónem; rolety a žaluzie, zasklení, lemování, zateplovací sady, světlovody, světlíky - okna do ploché střechy, výlezová okna, ovládání či zařízení pro odvod kouře. Více ZDE.


Fenestra
nabízí střešní okna dřevěná a plastová, zateplovací sady, lemování, rolety, žaluzie a jiné doplňky, ovládací prvky, mansardová okna, či výlezová okna. Kategorie střešní okna nabízí okna kyvná a výklopně kyvná s panoramatickým výhledem. Více ZDE.


Fakro
nabízí střešní okna dřevěná, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony; půdní schody. Více ZDE.


Roto
nabízí střešní okna dřevěná a plastová, rolety, žaluzie, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, či půdní schody. Více ZDE.


Solára
nabízí střešní okna dřevěná, zastiňovací a zatemňovací doplňky, zateplovací sady, lemování, doplňky, ovládací prvky, nebo střešní balkony. Více ZDE.

NAHORU