lepenka na střechu

Hydroizolační pásy - "lepenky" na střechu

V sortimentu střešních krytin jsou také hydroizplační pásy, které jsou v povědomí také jako lepenky či IPA. Jedná se o asfaltové pásy používané na izolaci proti vodě jak spodní stavby tak hlavně jako střešní krytiny plochých střech.

pásy Icopal-VEDAG


VEDAG®
je výrobcem hydroizolací plochých střech, šikmých střecha a spodních staveb, je jedním z největších výrobců hydroizolačních pásů z asfaltu oxidovaného a SBS či APP modifikovaného.

Vedag vyrábí různé typy asfaltových pásů, od "obyčejných lepenek" tl.1mm, přes oxidované, SBS modifikované pásy tl. až 5,2mm až po APP modifikované pásy; pásy s různou nosnou vložkou a krycí vrstvou stejně jako rozličnou povrchovou úpravou (např. břidličné posypy v různých barevných provedeních). VÍCE informací ZDE.

Shrnutí vlastností u nejběžnějších pásů:

Pro správný výběr skladby střechy nebo konkrétního pásu se vždy poraďte s odborníkem!Více informací ke stažení ZDE
Orientační ceník ZDE Kontaktujte nás

pásy Novaglass

Nova GlassAsfaltové pásy Novaglass jsou výrobky italské společnosti. Novaglass nabízí hydroizolační pásy SBS modifikované, APP modifikované, oxidované, speciální. Dále také hydroizolační folie, geotextílie nebo tepelné izolace.Hydroizolační asfaltové pásy jsou vhodné jak na spodní stavbu tak na vrchní stavbu. Vrchní vrstva může být s minerálním posypem nebo s břidličným posypem různých barev.Pásy mají růszné skladby a obsah příměsí, a to podle použití (proti radonu, proti prorůstání kořenů, podkladní pásy). Pásy Novaglass dodáváme na objednávku.Orientační ceník ZDE
Více informací ZDE

NAHORU