Lehké střešní krytiny

lindab

Lehké střešní krytiny

Lehké střešní krytiny jsou nejčastěji vyráběny z ocelového plechu oboustranně zinkovaného s mikrovrstvou laku, tabule jsou profilovány do různých tvarů tak, aby co nejvíce připomínaly tradiční střešní tašky. Na našem trhu jsou velmi oblíbené jak velkoformátové tak i maloformátové tabule. Povrchové úpravy jsou hladké i s barevným posypem. Lehké krytiny jsou používány na novostavbách a hojně při rekonstrukcích krytin. Díky velké škále tvarů, barev, povrchu a vrstvy laku si každý uživatel jistě vybere.

Lehké střešní krytiny Lindab švédské kvality jsou vyráběné z ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou Polyester nebo HB Polyester, která zároveň chrání ocel proti korozi. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Více ZDE.


OndulineLehké střešní krytiny RUUKKI finské kvality jsou vyráběné z ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou, která zároveň chrání ocel proti korozi. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s hladkým povrchem. Charakteristickou vlastností pro krytinu RUUKKI je snadná a rychlá montáž, životnost 40 - 60let a minimální údržba. Více ZDE.


SatjamLehká střešní krytina Satjam je vyráběna z pozinkovaného ocelového plechu v pásech dodaných dle kladečského plánu dle typu střešní roviny. Na trhu je nyní šest různých profilů krytiny. Více ZDE.


omakKrytiny Evertile a Evertech G2 jsou lehké ocelové střešní tašky s technologií protikorozní ochrany Aluzinc. Vyznačují se vzhledem tradičních tašek na střechu, lehkostí, speciální povrchovou úpravou a špičkovou protikorosní ochranou. Profil tašek zajišťuje vysokou nosnost. Záruka až 30 let. Více ZDE.


SkantakStřešní krytina švédské výroby Skantak ve tvaru klasických tašek tvořena ocelovým pozinkovaným plechem s povrchovou úpravou Hard Coat 50um, Hard coat 25um nebo Polyester 25um. Minimální sklon střešní roviny 14°, profil Click již od 9° při dodržení montážních postupů. Hmotnost krytiny je 4-6kg/m2 dle typu profilu. Krytiny lze montovat na latě i na bednění. Více ZDE.


omakKrytina Omak velkoformátových taškových profilů je vyráběna z ocelového plechu žárově zinkovaného, s povrchovou úpravou. Minimální sklon pro montáž je 14°, navíc formát L-500 je možné montovat od sklonu 8° při dodržení montážních postupů a R-500 je možno montovat na bednění. Životnost materiálů je cca 40 let. Více ZDE.


Onduline
Od firmy Onduline nabízíme lehké asfaltové, plechové a plastové střešní krytiny. Tyto krytiny jsou k dodání do dvou pracovních dnů. Více ZDE.

NAHORU