Katepal šindele


SLEVA DO 31.7.2016

 

Katepal

katepalFinský modifikovaný SBS asfaltový šindel KATEPAL má vysokou pevnost v ohybu. Záruka na materiál je 30let. Na českém trhu je v pěti provedeních a devíti barevných provedeních. K dodání do dvou pracovních dnů.


Super Rocky

SuperglassŠindel Super Rocky vyniká více u střech s většími plochami. Super Rocky je střešní krytina určená pro zastřešení domů s modernějším designem. Bedrock red, Graphite Grey, Barkwood Brown, Copper Brown, Forest Green, Carbon Black


Super Katrilli

superglass biberŠindel Super Katrilli vyniká jako střešní krytina na menších i větších plochách. Barevná škála skládá z barev: Autumn Red, Bark, Moss.

Super Jazzy

jazzyŠindel Super Jazzy vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou. Barevná škála skládá z barev: Red, Grey, Green, Brown, Copper Brown.


Super KL

superKLSuper KL je střešní krytina určená pro zastřešení spíše starších střech s požadavkem na zachování konzervativního vzhledu. Barevná škála skládá z barev: Red, Green, Grey, Brown, Black.


Super Foxy

superFoxyDesign šindele Super Foxy připomíná vláknocementovou krytinu, vhodný pro rekonstrukce střech se zachováním původního eternitového vzhledu. Barevná škála skládá z barev: Red, Brown, Green, Light Grey, Dark Grey, Black.

Orientační ceník ZDE.

Návod na montáž ZDE NAHORU