GAF Timberline® Lifetime

JARNÍ AKCE ŠINDEL -25%

Sleva 25% na šindel GAF 21.3.-13.4.2017. Po slevě cena šindele je 199,-Kč/m² bez DPH.

Podmínky nabídky:

 • zakoupení alespoň 75m² krytiny,
 • barva šindele: Charcoal (černá),
 • do vyprodání skladových zásob, platí pro koncové zákazníky.
 •  

  NABÍDKA ŠINDELŮ GAF

  Střešní šindele GAF Timberline® HD s více než 125 letou tradicí

  Americké střešní asfaltové šindele GAF Timberline® HD TM (dříve Prestique) jsou vyráběny z kvalitního přírodního asfaltu zpracovaného technologií oxidace. Nosná vložka je sklovláknitá. Povrch šindele je chráněn vrstvou hluboce vlisovaných přírodních granulí, které tvoří ochranu proti požáru a UV záření.

  Záruka u šindelů GAF Timberline® HD TM na materiál je garantovaná jako "Doživotní limitovaná zátuka", tady jak pro šindele GAF Timberline® HD (dříve Prestique 30 s 30-ti letou zárukou) tak i pro šindele GAF Timberline® Ultra HD (dříve Prestique Lifetime).

  Výhodou šindelů firmy GAF oproti jiným výrobcům je nástřik povrchu proti růstu modro-zelené řasy přímo při výrobě. Samolepicí body zaručují dokonalé spojení šindelů po aplikaci. Dalším významným plus je minimální navýšení materiálu oproti čisté ploše střechy, obvykle počítáme o 5%-7% více m².

  Střešní šindele jsou zvlášť vhodné při rekonstrukcích střech, na nichž byla původně lehká krytina. Další informace o střešních šindelích včetně zajímavých rad a tipů naleznete ZDE.

  Advanced Protection Good House Keeping Stain Guard