GAF Timberline® Lifetime

JARNÍ AKCE ŠINDEL -25%

Sleva 25% na šindel GAF 21.3.-13.4.2017. Po slevě cena šindele je 199,-Kč/m² bez DPH.

Podmínky nabídky:

 • zakoupení alespoň 75m² krytiny,
 • barva šindele: Charcoal (černá),
 • do vyprodání skladových zásob, platí pro koncové zákazníky.
 •  

  NABÍDKA ŠINDELŮ GAF

  Střešní šindele GAF Timberline® HD Prestique s více než 125 letou tradicí

  Americké asfaltové šindele jsou vhodné pro všechny typy šikmých střech se sklonem od 15° do 85°. V naší nabídce naleznete dvouvrstvé americké asfaltové šindele GAF Timberline® Lifetime s výrazným stínováním ve dvou provedeních, a to Timberline® (dříve pod názvem Prestique 30) a Timberline® Ultra HD (dříve poz názvem Prestique Lifetime), ve 12-ti barevných odstínech s nosnou vložkou ze skelné tkaniny o hmotnosti od 11,7 resp. 18,2 kg/m² s atestem proti požáru střešního pláště s výsledkem a zařazením vhodných do požárně nebezpečných prostor. Všechny šindele jsou opatřeny z výroby nástřikem proti růstu modro-zelené řasy na povrchu šindele.

  • Stále skladem pro Vás máme připraveny šindele Prestique 30 HD v barváchNOVINKA PATRIOT RED (červená), Hickory (hnědá), Charcoal (černá), Slate (šedá), Pewter Gray (modro-šedá), Shakewood (korek)
  patriot-red patriot-red Patriot Red
  hickory hickory Hickory (hnědá)
  charcoal charcoal Charcoal (černá)
  slate slate Slate (šedá)
  Shakewood Shakewood Shakewood (korek)
  Pewter Gray Pewter Gray Pewter Gray


  • Ostatní šindele Timberline® HD (Prestique 30) v ostatních barvách a Timberline® Ultra HD (Prestique Lifetime) ve všech barvách jsou k dodání do 4-6týdnů od objednání a uhrazení zálohy na materiál.
  • Záruka u šindelů GAF Timberline® HD TM na materiál je garantovaná jako "Doživotní limitovaná zátuka", tady jak pro šindele GAF Timberline® HD (dříve Prestique 30 s 30-ti letou zárukou) tak i pro šindele GAF Timberline® Ultra HD (dříve Prestique Lifetime).
  • Výhodou amerických střešních šindelů je jejich nízká hmotnost (ideální při rekonstrukcích střešní krytiny - např. záměna za eternit), ohebnost (při řešení složitých detailů střech), dlouhá životnost, opatření povrchu proti růstu modro-zelené řasy, široká paleta barev a tvarů a především přirozený vzhled. Všechny šindele mají platnou certifikaci a stavebně technické osvědčení.

  NAHORU