Evertile

evertileLehká krytina EVOQ, QUADRIC, EVERGREEN, EverGLAZE, Evertile a Evertech jsou lehké ocelové střešní tašky s technologií protikorozní ochrany Aluzinc. Vyznačují se vzhledem tradičních tašek na střechu, lehkostí, speciální povrchovou úpravou a špičkovou protikorosní ochranou. Profil tašek zajišťuje vysokou nosnost. Záruka až 30 let.

Katalog výrobků ZDE.

Quadric


TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM CUBIC SAND. Cubic Sand je původem mořský písek a neobsahuje příměsi železa, je barevně stálejší, povrch krytiny má lepší mechanické vlastnosti a vyšší odolnost vůči UV záření. Design

 • QUADRIC je inspirován stylem krytiny střešního šindele. Pravoúhlé tvary evokují vzhled skládaných asfaltových šindelů.
 • QUADRIC se montuje na latě a pokládá a kotví stejným způsobem jako ostatní krytiny systému Evertile. Krytina snese vysoké větrné zatížení i sněhovou pokrývku. Je možné ji použít na sklony od 15°.
 • EVOQ


  TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM CUBIC SAND. Cubic Sand je původem mořský písek a neobsahuje příměsi železa. EVOQ je barevně stálejší, povrch krytiny má lepší mechanické vlastnosti a vyšší odolnost vůči UV záření. Vyrábí se v samostatné barevné škále v oblíbeném profilu „evertile“.

 • Krytina EVOQ prokazuje ještě větší odolnost v nejtvrdších klimatických podmínkách.
 • Krytina EVOQ si ponechává všechny technické a montážní výhody systému Evertile a kompletní nabídku doplňků a příslušenství. Díky upravené zrnitosti granulátu jsou tašky příjemnější na manipulaci a přesnější při montáži.
 • EverGLAZE


  Půvab a chladná elegance glazovaných tašek jsou inspirací krytiny EverGLAZE, která tento styl spojuje s užitnými a technickými výhodami lehkých maloformátových krytin (4,5kg/m²) Nová technologie a kvalita povrchové úpravy je zárukou dlouhotrvajícího čistého a silného efektu a zvýraznění architektury. MRS jako vždy staví na první místo kvalitu a preciznost provedení a oslovuje nárocné zákazníky. Minimální sklon je 10°.


  Evertile


  Krytina profilu Evertile o hmotnosti 6kg/m² má v souvrství akrylových barev uloženu vrstvu přírodního barevného granulátu, který dává taškám charakteristický vzhled a jedinečné vlastnosti. Granulát je překryt vrstvou speciálního bezbarvého laku, který povrch chrání před mechanickým poškozením, UV zářením, mechy a řasami. Minimální sklon je 10°.


  Evertech

  Evertech G2 Evertech G2
  Krytina profilu Evertech o hmotnosti 4,6kg/m² s hladkou matnou povrchovou úpravou a nově i lesklá úprava, která se na tašky nanáší až po vylisování tvaru v tloušťkách 50um nebo 100um. Minimální sklon je 10°.


  Evertile Coppo

  Evertile Coppo Evertile Coppo
  Krytina profilu Evertile Coppo o hmotnosti 7,0kg/m² má originální design inspirovaný tradiční středomořskou architekturou a její klasickou střešní krytinou. Minimální sklon je 12°.


  Orientační ceník ZDE

  Katalog výrobků ZDE.

  NAHORU