Terran


Slovenský výrobce nabízí pět základních typů betonových střešních tašek Terran. Jsou jimi střešní krytina Standard, Coppo, Danubia (EVO), Rundo (EVO) a Zenit. Kvalita střešních tašek splňuje technické normy STN EN 490.


danubia-evo Na tyto betonové střešní tašky poskytuje výrobce třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.


Střešní tašky jsou barvené přidáním oxidové barvy do základního materiálu. Na povrchu tašek se nachází homogenní ochranná vrstva, která se svojí barvou neliší od barvy základního materiálu. Tato ochranná vrstva způsobuje vodoneprostupnost tašek, což zabrání tomu, aby na tašky škodlivě působily cykly "zmrznutí a tání". Také se tím značně prodlouží životnost. Samozřejmě po dobu uskladnění a pokrývání je nutno dbát na vhodnou ochranu betonových tašek. Z toho vyplývají nejen konstrukční, ale i estetické výhody, protože pravděpodobnost uchycení mechu a jiných rostlin je na nenarušeném povrchu mnohem menší. Tato vrstva vzdoruje i škodlivým účinkům smogu v městech se znečistěným ovzduším. Rovnoměrným opotřebováním ochranné vrstvy se barva střechy nezmění, protože i materiál v celém svém průřezu je barvený.

Orientační ceník ZDE.


synus rundo SYNUS
rundo rundo Rundo
rundo-evo-big rundo-evo Rundo EVO
coppa coppa Coppo
danubia danubia Danubia
danubia-evo danubia-evo Danubia Evo
zenit zenit Zenit
NAHORU